عالم محضر خداست !

پیش گفتمان :: هر چه به این مریدان سمج میفرماییم گفتمان شیخ تَه کشیده است ، در گوش و سایر جوارحشان نمیرود که نمیرود ، و به انحاء و اقصای مختلف عالم سعی دارند دهان شیخ را بگشایند ، .....حتی یکی از مریدان سئوال میکند ، یا شیخ ، قربان چاک قبایتان بروم ، به نظر شما استفاده از بند انگشت در برزیل چه حکمی دارد ؟ و شیخ را مجبور میکند به این پاسخ مکتوب ::

در محضر حق هـــــــــوا پرستی ممنوع ،

در فعل حـــــــــرام پیش دستی ممنوع !

استخـــــــر و شنای مختلط آزاد است ،

انگشت مُباح است ، دو دستی ممنوع ! 

گفتمان چهاردهم :: به نظر حقیر، الگوها و هنجارهای اخلاقی ربطی به نژاد و قبیله و حتی دین و مذهب خاصی ندارد ، و نزد همه جهانیان یکسان و به نوعی جهان شمول است ، چنانچه به عنوان مثال دروغ و خیانت نزد همه مردمان عالم ناپسند است ، و صداقت و وفای به عهد ، پسندیده !..... نظر خود را محترمانه بنویسید ، ولی اسراف نکنید! 

گفتمان بی ربط :: سه بیتی ارسالی کورش عزیز ، صاحب بلاگ "اینجا چراغی روشن است" ، به نقل از وبلاگ "کشکول شیخ نهایی" !

کندنِ تنبــــــــــــــــــان ندارد واهَمه // در بلاد کُفــــــــــــر ، حتی بی قَمه !

ای که می گـــردی به دنبال مَمـِـه // هست در بالا ، نــــــه در پایین تَنه !

گر به استخری تو با حـــــور و پَری // عرعــرونی عرعـــرانی عرعـــــَــری !

/ 40 نظر / 71 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنگول آباد

درودبرشيخ عزيز شيرين بود اگرچه موضوع براي پارسال بود. دست اسن مسوولين دردنكند كه براي طنزنويسان سوژه جورمي كنند ![گل]

جعفری زاویه

سلام و درود بر شیخ بزرگوار ؛ خدایتان همه جا و همیشه یار و یاور شیخ باشند و شادی و شادمانی را بر زندگانی شیخ عزیز سرازیر فرمایند . دوستتان دارم شیخ دوست داشتنی . [گل]

خِـــشـتک آبــاد (تــُــنبان الدوله)

انگشت به تنبان ندارد واهمه! به به عجب پس میگم به استفتاح شما بود که آن یار سفر کرده به بلاد برازیل دست برده بود به خرطوم فیل؟! :دی آقا استفتاح سفارشی هم میفرمائید؟1 :دی یعنی سفارش استفتاح هم پذیرفته میشود؟!

فاطمه صبا سفید

عالم مجازی هم همه محضر خداست! (مشترک گرامی، دسترسی به این سایت امکان پذیر نمی باشد!)

بيداد كرمانشاهي

سلام بر شيخ گرانقدر[گل] ياشيخ! ما اين كارهايي كه شما گفتي،چه آزاد باشد چه ممنوع دستمون كوتاهه از نخيل!:[نیشخند] در محضر حق حوا پرستي! آزاد با حور و پري شراب و مستي آزاد زنهار كه مختلط شوي در استخر با زوجه خود اگر كه هستي آزاد!

سید علیرضا رئیسی گرگانی

من پیرو این هوا پرستی هستم در کار خلاف آبدستی هستم استخر اگر مختلط و آزاد است انگشت که نه : بنده دو دستی هستم [قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] البته از انگشتان پا هم استفاده میکنیم [وحشتناک] حسب الامر شیخ الگوی مصرف را در باب ادب رعایت کردیم تا ضمن هدفمندی یارانه ها ببخشید هنجارهایی اخلاقی ،حفظ حرمت شیخ نیز حفظ شده باشد تا دیگران از خط قرمز عبور نکنند ارادتمند رئیسی رگرگانی

عادل

شیخ عزیز در ایران مردم دو دسته اند یا سیخ هستند یا نیستند[خنده][گل]

عادل

شکر خدا برادر عزیز ما رئیسی گرگانی همچنان در کار گلنگدن هستند. شعر زیبایی بود . لذت بردیم[خنده][خنده]

مینا

با خوندن تعدادی از نظرات دیدم چه جمع مردانه و فیضی حکمفرماست! کلا تنبان که برای اقایان داستان زیاد داره! حالا ایا کندنش واهمه دارد یا نه دیگه در تخصص بنده نیست! اما داستانی من باب تنبان چندی پیش به عزیز مذکر (درتوهم جذابیت) گفتم"دل به مقام نبند چون ممکنه تنبانت 2تا نه 6 تا بشه. بعد تنبان که زیاد بشه دردسرهاش هم زیاد میشه و اونوقته که دیگه از این تنبانها یکیش هم نمیتونی بپوشی. اون زمانه که دیدنت در خیابون بدون تنبان دیدن داره و میشی جذاب به توان بینهایت!!"