گاوا شیر دارن ....ما را دوست دارن !

پیش گفتمان :: خدا شیخ ما را نیامرزد اگر بخواهیم سیاه نمایی کنیم ، یا خدای ناکرده به جماعت منقل و پایپ و فندک توهین کنیم ، بالاخره این دو میلیون نفر برای خودشان عددی هستند ، حتی اگر آن چند میلیون نفر دیگر را که به قولی تفننی روزی یکی دو بار مصرف می کنند بگذاریم کنار ، گذشته از اینها ، این عزیزان از پایه های اقتصاد یا همان اقتشاد مملکت هستند و احترامشان واجب !

اینکه چند میلیون نفر معتاد همه ی هست و نیست شان را خرج خرید مواد می کنند به کنار ، شما فکر کن چند میلیون نفر در کنار آنها به شغلی آبرومند مشغولند و چرخهای اقتصاد مملکت را میچرخانند . چشم بصیرت نمی خواهد ، کافی است با همین دو چشم ناقص به اطراف بنگریم ، این همه صنایع کوچک و بزرگ ، از تولید حقه و بافور و پایپ و تولید خانگی شیشه و مواد صنعتی گرفته ، تا هزاران قاضی و زندانبان و وکیل و ستاد مبارزه با مواد مخدر و نیروی انتظامی و پزشک و روان شناس و کارشناس صدا و سیما همه و همه زندگی شان را مدیون همین چند میلیون نفر معتاد محترم و محترمه هستند!! 

اصفهانیها می دانند شیخ چه می گوید ، در زمانهایی نه چندان دور ، سمت راست فاصله ی مابین فرودگاه اصفهان و میدان لاله (در منطقه ای به نام حصه) اختصاص داشت به واحدهای گاوداری ، که امروزه قریب به اتفاق انها به کمپ های ترک اعتیاد تبدیل شده اند ، با نامهایی زیبا و تو دل برو ......راستش نمی دانم دلم برای که بسوزد ، جماعت معتاد ، صنعت دامداری ، یا گاوهای در بدر!

گفتمان شصت و دوم :: محترمانه بنویسید ، به نظر شما چقدر مشکلی به نام اعتیاد در کشور جدی است ، و چگونه می توان با آن مقابله کرد ، اما چون همیشه ، به کسی توهین نکنید ، و از اسراف بپرهیزید !

گفتمان بی ربط ، رباعی بودار زیر از حضرت شیخ ::

آب از کف پا ، از کَمَــــــــرم نیز گذشت ،

از چـــــــانه و چشمان تَرَم نیز گذشت !

افسوس ، حماقت و ندانم کــــــــــاری ،

از مرز خَرٌیت خَــــــــــــــرَم نیز گذشت !

/ 17 نظر / 107 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیات

سلام شیخ بزرگوار یا شیخ جنابعالی و دوستانت که برایت نظر می گذارند خیلی جریان های منفی را بزرگ می کنید شاید از بزرگواریتان باشد مخصوص آن جیغ جیغویه شیخ جان مگه ما وظیفه نداریم که به هم نوعان خود کمک کنیم و هم اینک به لبنان و غزه و یمن و شاخ افریقا و شاخ امریکا کمک می کنیم و به هر کدام به نوعی مالی سیاسی اقتصادی و حتی دادن شهید در سوریه و عراق خوب اقا بگو خوب به کشور همسایه نیز باید کمک کنیم وظیفه انسانی ما حکم می کند و با مصرف مواد تولیدی آنها توسط دو میلیون ایرانی از جان گذشته داریم به آنها کمک می کنیم پس آنها قهرمانان ما هستند و کلمه معتاد برازنده آنها نیست لطفا در تغییر بعضی از کلمات پست خود تجدید نظر و اصلاح بفرمائید

خرنامه

فقط مانده خرهامعتادبشوندآب ازسر آدمها كه گذشته ... درود[گل]

مردمک

بلاگفا وبلاگ منو حذف کرده!!!!!![هیپنوتیزم][خنثی]

منصور

سلام... با داستان کنار اسیران خاک به روزم ومنتظر شما ممنونم [گل]

مصطفی صادقی

درود برشیخ مشکل اعتیاد جدیست ولی باید باشد!! کجراهه هم لنگ لنگان به راه افتاده و نهضت ادامه دارد!! سری بزنید سپاس

منصور

سلام... شمع به کبریت گفت: از تو میترسم تو قاتل من هستی کبریت گفت: از من نترس از ریسمانی بترس که در دل داری ، عامل نابودی انسان نیز تفکرات منفی خودشان است نه عوامل بیرونی از حضور ونظر زیبای شما بی نهایت سپاسگزارم در این شب های احیا محتاج دعای شما هستم...

صمد آقا

درود بر شیخ بزرگوار. خیلی جدی است شیخ . خیلی زیاد. البته انشا ا..بعد از توافق با 5+1و حل معضل تحریم ها و روبه راه شدن اقتصاد و افزوده شدن جمعیت و حل مشکل بد حجابی و رفتن یا نرفتن خانم ها به ورزشگاهها و اصلاح سیستم دانشگاهی و ساخته شدن نیروگاه بوشهر و پیداشدن اختلاس های خرد و کلان و افزایش تولید نفت و جذب سرمایه خارجی و چندین و چند مورد دیگر ؛اولویت با همین معضل اعتیاد است. من به شما قول می دهم. در ضمن با یک مطلب جدید به روزم.

فریبا

سلام. در زمینه اعتیاد که بلای خانمان سوزه و ام الفساده فی الواقع در سالهای اخیر کمتر خانواده ای در گیر نشده عجیبه که کمپ کم نداریم و مامور و مخالف مواد هم کم نیستند اما سرعت رشد اعتیاد هم کم نبوده به چند دلیله یکی این که مواد مخدر مصادره شده دوباره توسط مزدور تو سطح جامعه پخش میشه . دوم این که براحتی در دسترسه و ارزونه سوم پای ثابت همه ی محافل و جشن ها و عیش و نوشها همین مواده ....

امید

درود بر شیخ عزیز ، یا شیخ چرا سیاه نمایی مینمایی؟ ما اصن مشکلی به اسم اعتیاد نداریم! ما اصن مشکل نداریم ! این رانت و اختلاس و دکل و مادر مرحوم چاوز هم ساخته دست آمریکای جهان خواره!! مشکل ما اون دو تا تار موی بیرون مونده ی دخترا و لباس یقه باز پسراست همین! البته کنسرت ها که دیگه به لطف امت حزب الله جمع میشن خودجوش و دیگه مشکل نیستن! مشکل ما ایناست و گرنه به قول آقای بیات ما داریم به اقتصاد کشور های دوست و همسایه کمک میکنیم! از شما که شیخ جمیع الامیزانی هستید انتظار سیاه نمایی نداشیم دیگه!

؟

پای ثابت علتش عدم وجود شادی های سالم وهمگانی است مثل لغو کنسرت ها وعدم حضور زنان در ورزشگاه ها واین قبیل... عده ای کلا میشند وکاری ندارند ومنتظرند یه مناسبت وفاتی پیش بیاد وبا شور وشوق در ودیوار شهرهارا با بنر های سیاه رنگ ومذهبی پر میکنند ودر جای جای با صدای بلند نوحه پخش میکنند این هم دلیل غم همگانی جامعه است رسانه ها دست دولتهاست ولی بازار یابی سینه به سینه دلالان وفروشندگان خرده پا بیشتر مورد قبول عده ای قرار میگیره دلیل این حماقت این عده است وکاریش نمیکرد ارزان بودنش هم به دلیل تقاضای زیاده به هرحال خریدار ها باید تشویق به خرید بیشتر شوند. چون برای فروشندگان اینده دار است ولی تا یکی پول زیادی نتونه تامین کنه دنبال اینها نمیره. افراد کم سوادی که تو جامعه فاسد وبیمار میتونند درامد های باد اورده ای داشته باشند معمولا سراغ مصرف این مواد میرند بعدش مفلس میشن . هیچ ادم کم درامدی نمیتونه مواد بخره ومصرف کنه.