و لعنت الله علیهم ......اجمعین!

پیش گفتمان ::  راستش این بازیهای جام جهانی بدجور منبر شیخ ما را کم رونق کرده ، این لیونل مسی هم که متخصص حال گیری است ، یکی نیست بگه آخه تو که میخواستی گل بزنی خوب همون چند دقیقه اول میزدی ، حتماً لازم بود فیها خالدون ملت رو بسوزونی و دقیقه 92 بزنی ؟

یعنی ما که برای خودمان شیخ جلیل القدری هستیم ، از همون ابتدا تصمیم گرفتیم که تا تعداد پیامهای هر پست به پنجاه نرسیده خودمان را به زور(ببخشید به روز) نکنیم ، البته از خدا که پنهان نیست ، حتی داشتیم وسوسه می شدیم به پیامها ، مثل برنامه های صدا و سیما آب ببندیم ، و خودمان برای خودمان پیام بفرستیم ، تا تعداد اونها به پنجاه برسه ، بعد منصرف شدیم !

غرض اینکه عده ای فکر می کنند وقتی به اسرائیل می گویند رژیم صهیونیستی حسابی به اسرائیل فحش خاک بر سری داده اند ، در صورتی که فی الواقع اینطور نیست ، یعنی عاشق این لغت "فی الواقع" هستم که تکیه کلام دکتر زیبا کلامه ، اولین بار هم از تلویزیون از ایشان شنیدم ، و فی الواقع امیدوارم شیخ ما به خاطر استفاده از این لغت به تشویش اذهان عمومی متهم نشود !

فی الواقع صهیونیسم نه تنها فحش نیست ، بلکه "صهیون" در زبان عبری نام کوهی است در جنوب غربی بیت المقدس ، که زادگاه حضرت داوود نبی است ، و این واژه نزد یهود مقدس است ، و به معنای شهر قدس ، شهر برگزیده ، و شهر مقدس آسمانی هم به کار رفته ، وترکیب "صهیونیست" در لغت نامه ی دهخدا به "دل باخته به کوه صهیون" معنی شده است!

یعنی از قدیم هم اینطوری بوده ، که اقوام و ملل مختلف ، و به ویژه جنگجویان تاریخ ، به فتوحات و گستردگی سرزمین خود می بالیده اند (می مالیده اند نه !) ، مثلاً همین ملکه الیزابت خودمان ، تا چند ده سال پیش افتخار میکرد که آفتاب در مستعمرات بریتانیای کبیر غروب نمی کند ، یا همین صهیونیست ها ، از ابتدا آرزو داشتند روزی از نیل تا فرات را در سیطره خود داشته باشند ، یا همین جوجه تروریستهای گروه اسلامی عراق و شام ، که با گرفتن یکی دو شهر عراق ، از راه نرسیده دو کشورتاریخی و با تمدن چند هزار ساله را ملک خود می دانند !

اما ، همه اینها که گفتیم ، حتی در آرزوهایشان ، در مرز ایران متوقف شده اند ، یکی در عراق ، یکی در فرات ، و آن دیگری هم در هندوستان ، که روزی همسایه ایران بود! ، و بدون شک همه آنها می دانند که حکیم طوس و نوادگان او با کسی شوخی ندارند ، و همه آنها میدانند که جوانان غیور ایران زمین ، حتی در وقت اضافه و در خواب هم فرصت گلزنی به آنها نخواهند داد ، چنانچه فرمود !

چو ایران نباشد تن من مباد // بدین بوم و بر زنده یک تن مباد!

اگر سر به سر تن به کشتن دهیم // از آن به که کشور به دشمن دهیم !

دریغ است ایران که ویران شود // کنام پلنگان و شیران شود!

گفتمان سی ام :: شما هم با شیخ ما شریک شوید ، و سعی کنید با کلمات ::"برزیل ، مسی ، داعش ، نیل ، فرات ، استخر ، سوریه ، ملکه الیزابت" چند جمله و یا مطلبی کوتاه بسازید و کامنت کنید ، ......ولی به دور از توهین ، و اسراف نکنید !

گفتمان بی ربط :: سه بیتی زیر از کشکول شیخ نهایی !

میهمانی دِه ، کمی در بـــــــاز باش ، // وقت ِ دادن همچــــــو خودپرداز باش !

شوخ ،شیرین ،خنده رو ، طنٌاز باش ، // بذله گو ، قــــــــدری غلط انداز باش !

فرق دارد طنـــــــــــــــــز با پرده دَری ، // عَرعَـــرونی ، عَرعَـرانی ، عَرعَــــــری!

/ 47 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود شادمهر

با اجازۀ جناب شیخ: الهی خیر نبینی تو مسی جان که کردی حال خوبم رو تو داغان الهی بشکنی در جا بیوفتی ویا در دام داعش ها بیوفتی نمی دانم چرا با اسم داور به یادم آمد از شیر سماور

ساجی

شیخ داماد شد از عروس پرسید:آیا قبل از عروسی دوست پسر داشتی؟ عروس سکوت کرد. شیخ داماد داد زد وگفت: از این خاموشی چی بفهمم ؟! عروس گفت: پدر سگ داد نزن دارم می شمارم :d البته دور از مقام بلند شما، منظور شیخی دیگر بود. جسارت نشود :)

تــُــنبان الدوله

پس این است رازِ صهیون که سیحون را کرده جیهون؟! جالب بود مرسی یا شیخ یا شیخ،، شما نیز به پیروی از وبلاگتان و ... کم فروغ شده اید وکم پیدا!! :دی

من و کودک درونم!

به نام خدا ;من "برزیل ، مسی ، داعش ، نیل ، فرات ، استخر ، سوریه ، ملکه الیزابت" را دوست دارم[نیشخند] چیه جملس دیگه...! فی الواقع لذت بردیم ، فی الحال حال کردیم ...دمتان جییز! شاد باشید

هکیم

سلام استاد. به روزم

هکیم

درود بر شیخ بزرگوار توصیه ی حضرتعالی در مورد رباعی مذکور اعمال شد سایه تان برقرار

م.ک

داعش... دلارهای امریکا علیه شیعه

اهورا

متناتون زیبا بود لذت بردم