هیچ کس در آسایش نیست !

پیش گفتمان :: به اعتقاد شیخ ، مهمترین تفاوت بشر دو پا ، با چهارپایان محترم ، همانا قوه ی عاقله است ، و بدون شک مهمترین تشابه بشر با آن موجودات دوست داشتنی هم خریت  گاه و بیگاه نوع بشر است !

یعنی حتی ما که برای خودمان شیخ جلیل القدری هستیم هم گاهی دچار آن وجه تشابهی که فرمودیم می شویم ، مثلا همین چند روز پیش پیامکی ارسال کردیم به شماره 20002014 و خیر سرمان پیش بینی کردیم که ایران اولین مسابقه اش را مساوی میکند ، بعد یک گل میخورد ، بعد سه گل ، .....، جای شکرش باقی است مسابقات مقدماتی تمام شد ، و الا به یک سبد گل هم میرسید!

چشمتان روز بد نبیند ، از یکی دو ساعت بعد مثل اینکه داعش به گوشی شیخ حمله کرده باشد ، سیل پیامکهای تبلیغاتی شروع شد ، از قرعه کشی هفتگی همراه اول ، که به زور می خواست 200 میلیون به ما جایزه بدهد ، تا مسابقات شرط بندی نتایج فوتبال!

البته ما اول بی خیال شدیم ، فکر کردیم کسانی شیخ را با لیونل مسی اشتباه گرفته اند ، ولی بعد که پیامکهای فال حافظ و دعای افطار و اول و آخر ماه شروع شد دانستیم که نخیر ، شیخ پته را به آب داده ، و .......نصف شب پیامهای خاک برسری رسید ، یکی میخواست برای ما جوک خفن بفرستد ، و حتی یکی هم پیشنهاد داده بود ما با "محمد رضا گلزار" چت پیامکی داشته باشیم ، باور کنید نزدیک بود کانون گرم خانوادگی شیخ منهدم شود!

روزی افزون بر 180 میلیون پیامک تبلیغاتی ، یعنی به طور متوسط سه پیامک برای هر یک از 60 میلیون مشترک همراه اول ، و با منظور کردن هزینه ای تا  50 تومان در صورت حساب مشترکان  برای هر پیامک ، و تحت عنوان "ارزش افزوده" ، که تا همین دیروز فکر میکردیم مالیات بر ارزش افزوده است ، در حالی که نرخ رسمی هر پیامک کمتر از ده تومان است!

ما بیش از ده بار تماس گرفتیم تا این پیامکهای دوست داشتنی را متوقف کنیم ، و هنوز هم مشغولیم ، اما پیشنهادی داریم برای جناب همراه اول ، آیا بهتر نیست به جای این شیوه کسب درآمد ، ردیفی به نام "باج سبیل" به قبض ها بیفزایند ، و بیش از این با اعصاب مردم بازی نکنند ، ........، حتما نمی شود ، اما لااقل به عنوان کسی که برای اعتقادات پاک دینی مردم ارزش قائل است پیشنهاد میکنیم از عناوین دینی برای سرکیسه کردن مردم استفاده نکنید ،  گناه دارد ، روزه هایتان هم مشکل پیدا میکند ، .......باور کنید همان چت نصف شب با محمد رضا گلزار کافی است ، مبلغ اش را بالا ببرید!

گفتمان سی و یکم :: شما هم از خاطرات خود در موضوع این پست بنویسید ، اما محترمانه و به دور از توهین .......و اسراف نکنید!

گفتمان بی ربط :: سه بیتی زیر از کشکول شیخ نهایی !

بی گمـــــــــان در اندرونش هر بشر ، // سخت درگیــر است با یک دانه خـر ! 

شیخ مــــــــــا گفتا به دُردانه پســر ، // از خـــــــر خود باش دایم بر حـــــذر !

پس اگر چونان خَــــــران کور و کری ، // عَرعَـرونی ، عَرعَـرانی ، عَرعَـــــری !

/ 58 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمید 8261

ممنوع الکلنگ"، ابتکار تازه کشف شده دولت احمدی تژاد آفتاب: روزنامه شرق نوشت: آنگونه که برخی باستان‌شناسان خبر داده‌اند در زمان ریاست حمید بقایی بر سازمان میراث فرهنگی فهرستی از باستان‌شناسان با عنوان «ممنوع‌الکلنگ» وجود داشت که اجازه کاوش در محوطه‌های تاریخی را نداشتند.

مینا

این واژه خاک بر سری واژه زیباییه ها ![لبخند] حالا خد واژه های خاک بر سری چقدر زیباست!![نیشخند][خجالت][چشمک]

حمید 8261

سلام جناب حاج شیخ عزت الله الماسی عزیز اینهم پنجاهمین پیام دیگه وقتشه که اگر صلاح میدونید زحمت مطلب جدید را بکشید

امام جمعه برره

امشب از شبکه جهانی ولایت جناب حجت الاسلام مرجع تقلید شیعیان مکارم شیرازی سخن رانی فرمودند که سقط جنین چه فرقی دارد باکشتن کودکان دوره جاهلیت فرزندان خودرا سقط جنین نکنید که با مشرکان دوره جاهلیت فرقی ندارید جواب امام جمعه برره به جناب مکارم شیرازی استادمحترم وقتی من یک مستمری بگیر تامین اجتماعی هستم کل حقوق بنده 790000تومان می باشد که خرج 10روزبنده می باشد با5نفرعائله دوپسر بی کار ودختر فوق لیسانس بیکاربااین گرانی وتورم که مردم کلیه خودرامی فروشند دردوره عمرابن خطاب مردم کلیه خودرانمی فروختنددرامدمملکت اسلامی بین همه تقسیم می شدولی متاسفانه الان عده ای باپول بازی می کنند وعده ای کلیه خودرا بفروش میگذارند قضاوت با خوانندگان

حمید 8261

ممنوع الکلنگ !!!!!!!!!!!!!!!!!

حمید 8261

10 نفر از نمایندگان مجلس در تذکر کتبی به وزیر دادگستری خواستار اجرای حکم ممنوع‌التصویری و ممنوع البیانی (ممنوعیت سخنرانی) سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان شدند که واکنش و انتقاد بسیاری از چهره‌ها و فعالان سیاسی را در پی داشت

حمید 8261

چه خوب میشد اگر نمایندگان به قولی محترم مجلس همه مردم را "ممنوع الفکر" ! می کردند اونوقت دیگه راحت راحت میشدند

مسعود شادمهر

سلام جناب شیخ پست جدید نمی گذارید! نکنه ممنوع البیان شده اید، ممنوع التصویر که بودید (حداقل برای جمع کثیری از مریدان) [خنده]

کریما

درود بر حضرت شیخ امر شما مطاع- این هم بقیه اش- تا نفهمد کـــــــس زبان آدمی! عرعرانی عر عرونی عر عری

میرناصر بوذری

سلام شب بخیر فرمودید آمدم و خواندم و دلم هم برای شما سوخت که این گونه مورد حمله قرار گرفته بودید. نوشتید اهانت نکنیم چشم ولی برجسته ترین بخش طنزتون هموت اعتقادات پاک مردم بود نه اینکه اعتقادات مردم پاک نیست بلکه برای اینکه اعتقادات سابق پاک مردن بکلی لجن مال شده. ضمنا در باره دو خط مقدمه درست تون هم باید عرض کنم که در جلسه رسمی بودیم درباره بیماری های مشترک بین انسان و حیوانات سخنرانی می شد که من گفتم تب خال جز بیماری های مشترک بین زن و مرد است. عزت زیاد خدانگهدار