حاج حسین دوستت داریم !

 عبید زاکانی :: شخصی دعوی نبوت کرد، پیش خلیفه اش بردند ، از او پرسید که معجزه ات چیست؟ گفت: معجزه ام این که هرچه در دل شما می گذرد مرا معلوم است ، چنانکه اکنون دردل همه می گذرد که من دروغ می گویم !

============================

پیش گفتمان خبری :: اول این خبرهای مسرت بخش را بخوانید ، تا عرض کنیم!

سایت عصر ایران 16 آذر 92 :: بشار اسد رئیس جمهور سوریه با تسلیت درگذشت اسطوره آزادی آفریقای جنوبی، تاکید کرد: زندگی نلسون ماندلا منبع الهام مبارزان راه آزادی و درسی برای دیکتاتورها است.

دنیای اقتصاد 18 آذر 92 :: روزنامه کیهان در گزارشی از سخنرانی حسین شریعتمداری در دانشگاه صنعتی شریف ، به مناسبت روز دانشجو نوشت :: دانشجویان حاضر در مراسم یکصدا فریاد "حاج حسین دوستت داریم" سر میدادند.

خبرگزاری مهر 18 آذر 92 :: حجت الاسلام حمید شهریاری ، معاون قوه قضائیه از امکان ملاقات تصویری زندانیان با خانواده های خود از طریق وب کم خبرداد.

پیش گفتمان نظری :: یعنی ما که برای خودمان شیخ هستیم  ، واقعاً از اینکه برادر مجاهد بشار اسد اینگونه در وصف ماندلا میگوید ، یا از اینکه دانشجویان دانشگاه شریف(که روزگاری خود یکی از آنها بودیم) به این درجه از بصیرت رسیده اند ، یا اینکه زندانیان اینقدر از مواهب تکنولوژی بهره مند میشوند ، همه مواضعمان غرق مسرت و شادی میشود! ..... اما از آن طرف هم همه مواضعمان دچار فرسودگی و افسردگی میشود از این دنیای مجازی ، یعنی غبطه میخوریم به برده های مصر باستان ، که حداکثر شماره یا  علامتی بر بدنشان حک میشد تا شناخته شوند ، حس میکنیم همه وجودمان شده است ، شناسه و کلمه عبور ، شماره کارت ملی  و شناسنامه ، و رمز دوم سپه کارت و شناسه پرداخت و شناسه قبض و کد پستی و شماره موبایل و تلفن ، و رمز عبور اینترنت و .....هزار کوفت و زهر مار دیگه !  

گفتمان هشتم :: بسیاری معتقدند انسانها در عصر جدید به بردگان تکنولوژی تبدیل شده اند ، محترمانه بنویسید ، آیا با این نظر موافقید ، و به نظر شما پیشرفت فن آوری (به ویژه در حوزه ارتباطات) ، چقدر به آرامش و آسایش بشر امروز کمک کرده است؟ 

گفتمان بی ربط :: سه بیتی زیر از کشکول شیخ نهایی::

هر که خــر شد بی گمان بالا نشست ، // بخت یارش بــــــــــود ، از روز اَلست !

آنکه اهلِ درس و مشق و دانش است، // عاقبت ماتحت او از هــــــم گُسَست ! 

اهل علـــــم و دانش و فــــــــــن آوری ، // عَرعَـــرونی ، عَرعَـرانی ، عَرعَــــــری !

/ 54 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم (آرزو ) حامی دوست

[وحشتناک] هم جای تاسف داره هم جای ... [لبخند] با اینکه طنزهای تلخ بگوشمان شیرین می زند اما دانش باعث می شود که درد را حتی اگر آغشته به طنز هم باشد باز رد می داند:( تاسف بر این است که همیشه راه را به اشتباه می رویم و بانی اش را کس دیگری می پنداریم :( بزرگوار بایک ترانه به انتظار حضورتان نشسته ام مانا باشین و سربلند.[گل]

؟

من از امداد های غیبی متشکرم .دقیقا برای حفظ بهداشت روحی خودم وان عکس کذایی نمی امدم. الحمد اله . دست امداد غیبی درد نکند.

آمنه

دست عبید زاکانی درد نکنه که عکس رو خورده.[قهقهه]

سمیه اکبری

شیخ جان، اهلا و سهلا؟ بهتری؟ تا که بر جمع مریدان، سروری... نگذر از این ماجراها سرسری! عرعرونی عرعرانی عرعری

مصطفی صادقی

سلام بر شیخ الشیوخ واقعا تحت تاثیر پیام بشار و خبر کیهان قرار گرفتم! خدایا از این روها به ما هم بده!

ح3ــین

سلام ، گویا تا ما برسیم عکس نیست شده ، اشکالی ندارد ... تصور می کنیمش ...[عینک]

کورش

عدم امنیت یعنی: توی یه توالت باشی که فاصله سنگ توالتش تا در بیش از 1 متر باشه، درش قفل نداشته باشه و به بیرون باز بشه..!! دیدم میگم ها !

شیدا

درودبر شیخ نهایی ---------------------------------- شیخ راپندی بداده بی گمان تا نماید ازمریدان امتحان گفته او گفتار پیداو نهان پس گسست ازهم فلان جا وفلان پند شیخ هرگز مگیرید سرسری عرعرونی عرعرانی عرعری ..................................................... شاد باشیدشیخ استفاده کردیم.

کورش

ربطش به این بود که فکر کردم برداشتن عکس پست، بخاطر احساس عدم امنیت بود!!! تا حدودی!

دلنمک

یا شیخ به زودی دعوتید به یک کار طنز از بنده اگه نظرم ثبت میشه بهم خبر بدین چون خیلی بهتون ارادت دارم یا شیخ