یک نکته بگویمت ، دگر هیچ نگو !

پیش گفتمان :: اولا بیایید جایی که بچه ها نباشند چند تا مرگ بر آمریکای بلند بگویید و چند تا از اعضای پایین تنه خود را به فیها  خالدون امپریالیسم و در راس آنها آمریکای جنایتکار حواله نمایید و رسید رسمی دریافت کنید تا عرض کنیم !

ثانیا نگویید این جهان متمدن و در راس آنها آمریکاییها که مثلا حقوق بشر وضع کرده اند خودشان از همه وحشی ترند ، خودشان از بمب اتم استفاده کرده اند و زندان گوانتامو دارند و مردم عراق و افغانستان و هزار جای دیگر را به خاک و خون کشیده اند ، پاسخ به این مطالب فقط یک جمله است ، خوب ممکن است خود آنها بشر نباشند ، ولی این دلیل نمی شود که حقوق بشر چیز بدی باشد ، همانطوری که ما قبول داریم اسلام دین بر حق است ، و این وحشی های داعش ربطی به آیین پاک و رحمانی اسلام ندارند ، همان طوری که یک یهودی مومن ادعا می کند ، این نتانیاهوی دم بریده بویی از آیین حضرت موسی نبرده است !

غرض اینکه نگویید ما که برای خودمان شیخ جلیل القدری هستیم ، چرا به مقوله حق و حقوق خودمان نمی پردازیم ، جواب این هم فقط یک جمله است ، و آن این که واهمه داریم خدای نکرده جمله ای بگوییم و سر مبارک شیخ را به باد فنا بدهیم ، اما این حقوق بشر چیز مقدسی نیست و می شود با آن شوخی کرد ، و چنانچه دیدید ما در شروع بحث به مقدار کافی نوامیس امپریالیسم را نوازش دادیم! ، پس بخوانید !

اصل اول :: تمام ابنای بشر آزاد زاده شده و در حرمت و حقوق با هم برابرند. عقلانیت و وجدان به آنها ارزانی شده و لازم است تا با یکدیگر برادرانه رفتار کنند.

گفتمان چهل و ششم :: شما هم چون شیخ ، تمام مواضع تان را به امپریالیسم حواله دهید ، و نظرتان را در مورد اصل اول حقوق بشر بنویسید ، ولی ....محترمانه و به دور از توهین ، و اسراف نکنید !

گفتمان بی ربط  ، از شیخ نهایی ::

و خون بهای تو از من ،

طلا ، نفت ، دلار !

و سهم تو  از آن ،

قطعه ای حلبی ،

نوشته اند ،  نام تو بر آن ،

نشسته بر دیوار ! 

/ 48 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امام جمعه برره

خداوند جای حق نشته ببین موسوی وکروبی چگونه خار وئلیل شدند چون در دوره حکومت خود ظلم بی پایان کردند گریه شاه وقتی در حال رفتن بود همه تون بیاد داریدخدای گریه های شاه هرگز نمیگذارد ملت ایران رنگ خوشی ببینندچون سیر بودندبه بزرگ خانواده بی حرمتی کردندضرب المثل قدیمی داریم میگویدعرب راسیر نگهدار وگرنه انقلاب می کند واگر می خواهید غیر عرب یا همان عجم سربزیر وفرمان بردار باشد اورا گرسنه نگهدارخوب معلومه اغایون خودشون استاد کارند (بدون شرح)

خیالِ کج

سلام بر شیخ عزیز با این متن شما یاد یه دوستی افتادم که به پدر یک نفر دیگه میگفت: حاج آقا شما خیلی خوبین حاج خانم هم فرشته ان اما این پسرتون انگار توی طویله بزرگ شده!!!! این حقوق بشر هم انگار تو طویله بزرگ شده

؟

لعنت خدا بر هرچی مردم آزاره . لعنت به کسانی که از سر خشم وناتوانی پارازیت روی ماهواره ها میندازند. لعنت به کسانی که اینترنت رو کند میکنند . لعنت به کسانی که مردم ازارند وروی اعصاب مردم رژه میرند. حالا شما از حقوق بشر وشهروندی صحبت کن. بابا من نگون بخت که از راه اینترنت باید پول دربیارم تکلیفم با این حلزون چیه؟ فرت وفرت تعطیلاته درامدمون کم میشه . نه کانالی هست تماشا کنیم . نه پول داریم مسافرت خارجه یا داخله بریم . نه اینترنت درست وحسابی داریم که بدون احساس حماقتی که ناشی از اتلاف وقت هست گشت وگذار مجازی بزنیم.... لعنت بر هر چی مردم ازاره

ملیحه

سلام حالا بزارین جناب شیخ ایشون دارفانی رو وداع بگن اونوقت سر رفتن بهشت و جهنم بحث کنیم اگه و اگه و اگه تیری به تخته خورد و ایشون تونستن برن بهشت شاید به خاطر همون دماغ خرطوم فیلی بدون پرده شون ،دل بهشتیا که دچار عدم تنوع دماغی شدن رو بتونن به چنگ بیارن

مارمولک

با ملیحه خاتون موافقم

الهه

سلام شیخ!مرگ بر آمریکا من رسید نمیخوام .سندم پستهامه و جواب کامنتام که معمولا با مرگ بر آمریکا مزین شدن

الهه

نظرم در مورد اصل اول:همه ریه داریم نفس می کشیم بچه های اون حوا خانم و آدم باباییم

[گریه][گریه] سلام و ادب به نظرتون خیلی دیر نشد؟ چرا نمی یاید؟

خرنامه

دوباره خواندن اين پست لذتي دوباره بود. درودبرشيخ بزرگوار